دوشنبه   3 آذر 1393 

آخرین اخبار

JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

تصویر

پاسخ "سحام نیوز" به تکذیبیه دادستانی کل کشوروب سایت «سحام نیوز» نسبت به تکذیب خبر ملاقات دادستان کل کشور با استاد محمد علی طاهری از سوی روابط عمومی داستانی کل کشور واکنش نشان داد. سحام نیوز با ذکر این مطلب که "از محتوای سخنان رد و بدل شده دادستان کل کشور با«محمدعلی طاهری» اطلاع کامل دارد" می نویسد "فعلا از انتشار آن سخنان امتناع کرده است".
تصویر

بازگرداندن استاد محمد علی طاهری از بیمارستان به زندانشهناز نیرومنش با انتشار اطلاعیه ای در صفحه فیس بوک خود, از بازگرداندن استاد محمد علی طاهری به زندان "بدون قبول پیشنهادات و وعده های دادستان کل" از سوی ایشان, خبر می دهد.  
تصویر

تصویب قطعنامه کمیته حقوق بشرمجمع عمومی سازمان ملل علیه ایران و کره شمالیشامگاه سه‌شنبه (۱۸ نوامبر/ ۲۷ آبان) پیش‌نویس قطعنامه‌ای در ارتباط با وضعیت حقوق بشر در ایران که از سوی دولت کانادا تدوین و با امضای ۴۵ کشور عضو ارائه شده بود، در بین کشورهای عضو سازمان ملل به رأی گذاشته شد. قطعنامه مزبور با ۷۸ رأی مثبت، ۳۵ رأی منفی و ۶۹ رأی ممتنع تصویب شد.
تصویر

گزارش سحام نیوز از دیدار دادستان کل کشور با استاد طاهریوبسایت سحام نیوز از "ملاقات ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور با استاد محمد علی طاهری در بیمارستان" خبر می دهد که  به نوشته این وبسایت "از نتایج آن تاکنون گزارشی در دست نیست" .  
تصویر

محمدعلی طاهری: اگر قرار است خونم پای‌مال شود، ترجیح می‌دهم با اعتصاب غذا از بین بروممحمدعلی طاهری اعلام کرده که «اگر قراراست حکم ناعادلانه و غیرانسانی درباره من اخذ شده و خونم ریخته و پایمال شود، ترجیح می‌دهم با اعتصاب غذا از بین بروم تا از پایمال شدن خون خود جلوگیری کنم.» سیستم امنیتی- قضایی حکومت ایران درتلاش درجهت جمع آوری مدارک برای اخذ حکم ارتداد علیه محمدعلی طاهری ست  و بدین منظور شاکیان خصوصی ساختگی را...
 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

سخنان مهم استاد محمد علی طاهری در مورد وقایع سال 2012
يكشنبه ، 20 شهریور 1390 ، 05:09

راه کمال: استاد محمد علی طاهری در این سخنان که در میان جمعی از مربیان «عرفان کیهانی» ایراد نموده اند به اهمیت شناخت «من حقیقی» و «من واقعی» اشاره می کند و بیان می دارد : "محور وجودی ما متعلق به «من حقیقی» ماست و ما در «من حقیقی » نمی توانیم دخل و تصرف آگاهانه کنیم." وی همچنین در ادامه به وقایع سال 2012 می پردازد و در مورد لزوم کسب آمادگی جهت ورود به این سال نکاتی را گوشزد می کند. این سخنان استاد محمد علی طاهری را از لینک زیر دانلود کنید:

 

" دانلود کنید "

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 7 آذر 1391 ، 23:44
 

نظرات   

 
-1 #4 آوا 1392-12-26 15:10
ویدیو قابل بار گذاری است و بسیار هم خوب تهیه شده است.
استاد مانند آن طوطی گویای اسرار در شعر حافظ هستند آنجا که می گوید:
الا ای طوطی گویای اسرار مبادا خالیت شکر ز منقار
دلت سبز و تنت خوش باد جاوید که خوش نقشی نمودی از خط یار
نقل قول
 
 
0 #3 منصوري 1391-09-30 16:02
لطفا اگه خبر جديدي از استاد داريد ما رو هم خبردار كنيد . ممنون
نقل قول
 
 
0 #2 masoud 1391-09-06 12:08
لینک اشکال دارد. لطفا رسیدگی کنید

راه کمال: فایل مجددا بارگذاری گردید.
نقل قول
 
 
0 #1 ح 1391-05-27 20:15
سلام
لينك برقرار نيست و نميتوان فايل را دانلود كرد
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir

اشتراک مطلب

برگزیده ها

نظرسنجی

درخصوص رویکردهای مجموعه «عرفان کیهانی» در قبال مسایل بوجود آمده چه پیشنهادی دارید؟
 

حاضرین در سایت

ما 4 مهمان آنلاین داریم