يكشنبه  30 آذر 1393 

آخرین اخبار

JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

تصویر

مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کردمجمع عمومی سازمان ملل با تصویب قطعنامه‌ای از جمهوری اسلامی ایران خواست که نقض حقوق بشر شامل «شکنجه، تبعیض جنسیتی و مورد هدف قرار دادن فعالین و روزنامه نگاران» را متوقف کند. در پایان سخنان موافق و مخالف، قطعنامه پیشنهادی با رای مثبت ۸۳ کشور، رای منفی ۳۵ کشور و رای ممتنع ۴۸ کشور تصویب شد.
تصویر

گزارش "هرانا" از تجمع همراهان عرفان حلقه مقابل اوین و کانون وکلا+ فیلمیکی از شرکت کنندگان در تجمع، به گزارشگر هرانا گفت: تعداد شرکت کنندگان در تجمع چند صد تن بود که با در دست داشتن عکس و دست نوشته‌هایی خواهان آزادی محمدعلی طاهری بودند.
تصویر

بیانیه مادر استاد طاهری در مورد اعتصاب غذای مجدد وی در زندانعزت الملوک طاهری, مادر استاد محمد علی طاهری با انتشار بیانیه ای در صفحه فیس بوک منسوب به وی از اعتصاب مجدد استاد محمد علی طاهری از پانزدهم آذرماه خبر می دهد. وی همچنین از وخامت وضعیت جسمانی استاد طاهری به دلیل اعتصاب غذاهای پی در پی می گوید.
تصویر

تجمع مقابل زندان اوین و کانون وکلا در حمایت از استاد طاهریروز دوشنبه 24 آذر 1393 جمعیت قابل توجهی از دوستداران استاد محمد علی طاهری با تجمع در مقابل زندان اوین و سپس، پیوستن به تحصن خانم نسرین ستوده در مقابل کانون وکلا، خواهان «آزادی اندیشه» و «آزادی استاد محمدعلی طاهری» شدند.  
تصویر

برخورد عوامل امنیتی و اطلاعاتی در جزیره کیش با "عرفان حلقه"شنیده ها حاکی از آن است که عوامل امنیتی و اطلاعاتی از مدتها پیش، در جزیره کیش وارد عمل شده بودند تا با گسترش عرفان حلقه در این جزیره مبارزه کنند و حتی عده ای از آنان به عنوان "دانش پژوه" وارد این دوره ها شده بودند تا افراد فعال را از نزدیک شناسایی نمایند.
 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

سخنان مهم استاد محمد علی طاهری در مورد وقایع سال 2012
يكشنبه ، 20 شهریور 1390 ، 05:09

راه کمال: استاد محمد علی طاهری در این سخنان که در میان جمعی از مربیان «عرفان کیهانی» ایراد نموده اند به اهمیت شناخت «من حقیقی» و «من واقعی» اشاره می کند و بیان می دارد : "محور وجودی ما متعلق به «من حقیقی» ماست و ما در «من حقیقی » نمی توانیم دخل و تصرف آگاهانه کنیم." وی همچنین در ادامه به وقایع سال 2012 می پردازد و در مورد لزوم کسب آمادگی جهت ورود به این سال نکاتی را گوشزد می کند. این سخنان استاد محمد علی طاهری را از لینک زیر دانلود کنید:

 

" دانلود کنید "

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 7 آذر 1391 ، 23:44
 

نظرات   

 
-1 #4 آوا 1392-12-26 15:10
ویدیو قابل بار گذاری است و بسیار هم خوب تهیه شده است.
استاد مانند آن طوطی گویای اسرار در شعر حافظ هستند آنجا که می گوید:
الا ای طوطی گویای اسرار مبادا خالیت شکر ز منقار
دلت سبز و تنت خوش باد جاوید که خوش نقشی نمودی از خط یار
نقل قول
 
 
0 #3 منصوري 1391-09-30 16:02
لطفا اگه خبر جديدي از استاد داريد ما رو هم خبردار كنيد . ممنون
نقل قول
 
 
0 #2 masoud 1391-09-06 12:08
لینک اشکال دارد. لطفا رسیدگی کنید

راه کمال: فایل مجددا بارگذاری گردید.
نقل قول
 
 
0 #1 ح 1391-05-27 20:15
سلام
لينك برقرار نيست و نميتوان فايل را دانلود كرد
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir

اشتراک مطلب

برگزیده ها

نظرسنجی

درخصوص رویکردهای مجموعه «عرفان کیهانی» در قبال مسایل بوجود آمده چه پیشنهادی دارید؟
 

حاضرین در سایت

ما 15 مهمان آنلاین داریم