يكشنبه  14 تیر 1394 

آخرین اخبار

JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

تصویر

ادعای مدیر سابق وزارت اطلاعات در مورد محل نگهداری استاد طاهریغلامرضا مکعیان معروف به "رضا ملک"، از مدیران سابق وزارت اطلاعات است که ۱۳ سال را در زندان سپری کرد, اخیرا در صفحه فیس بوک خود ضمن انتقاد شدید از رویکرد پیروان و طرفداران استاد محمد علی طاهری در قبال ایشان, مدعی شد: استاد محمد علی طاهری در "زیرزمینِ زندانِ سپاه در پادگانِ قصرِ فیروزه " کلاهدوزِ فعلی "در زندان شصت و شش سپاه" نگهداری می شود.
تصویر

نیرومنش:اثبات تاریخ دقیق از دست رفتن استاد طاهری را وظیفه خود می دانیمتاریخ از دست رفتنشان اگر که مخدوش شود از نظر ما خیلی مسائل تغییر می کند. (تحریف میشود) مثلا یک نمونه اش اینکه (ما می دانیم که ایشان ۶ ماه پیش رفته اند) و اگر گفته بشود که ایشان هنوز زنده هستند، از قول ایشان در این ۶ ماهی که تظاهر به زنده بودنشان میشود، می تواند دست خطها و نقل قول هایی بشود که بعد (حقایق و ) آموزه های ایشان را تحت الشعاع قرار دهد. در نتیجه ما وظیفه...
تصویر

نوشته "محمد جواد اکبرین" در مورد صدور حکم اعدام استاد طاهرینه اعدام، بلكه حتى صدور حكم إعدام براى آقاى طاهرى هم لكه‌ى ننگى است بر دامن حوزه‌ى علميه‌ى ساكت و دستگاهِ قضايىِ فاسد. به جاى اعدام او بينديشند كه متاع‌شان در دين و دنياى مردم تا چه اندازه بى‌مايه است كه بسيارى از مردم به سراغ متاعِ ديگر مى‌روند و جامه‌ى عرفان و ايمانى تازه مى‌پوشند.
تصویر

تایید احکام ناعادلانه و سنگین ۷ تن از مربیان و فعالان عرفان حلقهپروژه برخورد همه جانبه با عرفان حلقه و فعالین عرفان کیهانی که با مدیریت همه جانبه نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و بازوی اجرایی قوه قضائیه در حال انجام است با عدم اجابت درخواست ملاقات مصرانه شاگردان استاد محمد علی طاهری با وی, این گمانه را بیش از پیش تقویت کرده که سلامت جسمانی استاد طاهری واقعا به خطر افتاده است.
تصویر

انتقاد از اختصاص غرفه به جمعیت چند صد نفره در مقابل جمعیت چند میلیونیچگونه است که  این انجمنها با داشتن اعضایی حدود حداکثرصد الی دویست نفر، دارای مجوز و غرفه  و سایر امکانات در اختیاراند در حالی که شواهد ملموس و قرائن عینی حاکی از وجود گروهی دیگر در جامعه است که در مقابل این موسسه و انجمن نجات از حلقه آنان مدعی  نجات با حلقه هستند و بنا به گزارش کمیسیون امنیت ملی مجلس جمعیتی چند میلیونی را تشکیل می دهند که در نمایشگاه امسال...
 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

سخنان مهم استاد محمد علی طاهری در مورد وقایع سال 2012
يكشنبه ، 20 شهریور 1390 ، 05:09

راه کمال: استاد محمد علی طاهری در این سخنان که در میان جمعی از مربیان «عرفان کیهانی» ایراد نموده اند به اهمیت شناخت «من حقیقی» و «من واقعی» اشاره می کند و بیان می دارد : "محور وجودی ما متعلق به «من حقیقی» ماست و ما در «من حقیقی » نمی توانیم دخل و تصرف آگاهانه کنیم." وی همچنین در ادامه به وقایع سال 2012 می پردازد و در مورد لزوم کسب آمادگی جهت ورود به این سال نکاتی را گوشزد می کند. این سخنان استاد محمد علی طاهری را از لینک زیر دانلود کنید:

 

" دانلود کنید "

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 7 آذر 1391 ، 23:44
 

نظرات   

 
-1 #4 آوا 1392-12-26 15:10
ویدیو قابل بار گذاری است و بسیار هم خوب تهیه شده است.
استاد مانند آن طوطی گویای اسرار در شعر حافظ هستند آنجا که می گوید:
الا ای طوطی گویای اسرار مبادا خالیت شکر ز منقار
دلت سبز و تنت خوش باد جاوید که خوش نقشی نمودی از خط یار
نقل قول
 
 
0 #3 منصوري 1391-09-30 16:02
لطفا اگه خبر جديدي از استاد داريد ما رو هم خبردار كنيد . ممنون
نقل قول
 
 
0 #2 masoud 1391-09-06 12:08
لینک اشکال دارد. لطفا رسیدگی کنید

راه کمال: فایل مجددا بارگذاری گردید.
نقل قول
 
 
0 #1 ح 1391-05-27 20:15
سلام
لينك برقرار نيست و نميتوان فايل را دانلود كرد
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir

اشتراک مطلب

برگزیده ها

نظرسنجی

درخصوص رویکردهای مجموعه «عرفان کیهانی» در قبال مسایل بوجود آمده چه پیشنهادی دارید؟
 

حاضرین در سایت

ما 93 مهمان آنلاین داریم