شنبه   8 آذر 1393 

آخرین اخبار

JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

تصویر

اتهامات کیفری؛ شگرد جدید دستگاه های قضایی و امنیتی برای زندانیان عقیدتیبه نظر می‌رسد رسانه‌های حکومتی برای اعدام زندانیان عقیدتی، احتیاج به مستمسک‌های دیگری دارند تا در مجامع جهانی وانمود کنند اعدام زندانیان عقیدتی نه به خاطرعقیده شان، بلکه برای اتهامات کیفری آن‌ها صورت می‌گیرد. این پرونده سازی اکنون برای «محمدعلی طاهری» بنیان‌گذارعرفان حلقه نیز درحال انجام است.  
تصویر

گردهایی شاگردان محمدعلی طاهری در ونکوور کاناداشاگردان محمدعلی طاهری پس از ساعاتی توقف در برابر«آرت گالری ونکوور» به طرف «رادیوCBC کانادا» که گفته می‌شود از رسانه‌هاى مهم دراین کشور است حرکت کرده و با تجمع درمقابل درب اصلى این رادیو، خواستار توجه جامعه جهانی به نقض حقوق بشر درایران و آزادى بى قید و شرط محمدعلی طاهری شدند.
تصویر

اعتراض به انتقال مجدد "محمدعلی طاهری" به زندان در شهر کلن آلمانبا انتقال مجدد محمدعلی طاهری به زندان اوین گروهی از ایرانیان روز یکشنبه دوم آذر / ۲۳ نوامبر در شهر کلن آلمان در حمایت از وی دست به گردهمایی زدند. بنیان‌گذار "عرفان حلقه" به خاطر وضعیت وخیم جسمی پنج روز در بیمارستان شهید رجایی بستری بود.
تصویر

پاسخ "سحام نیوز" به تکذیبیه دادستانی کل کشوروب سایت «سحام نیوز» نسبت به تکذیب خبر ملاقات دادستان کل کشور با استاد محمد علی طاهری از سوی روابط عمومی داستانی کل کشور واکنش نشان داد. سحام نیوز با ذکر این مطلب که "از محتوای سخنان رد و بدل شده دادستان کل کشور با«محمدعلی طاهری» اطلاع کامل دارد" می نویسد "فعلا از انتشار آن سخنان امتناع کرده است".
تصویر

بازگرداندن استاد محمد علی طاهری از بیمارستان به زندانشهناز نیرومنش با انتشار اطلاعیه ای در صفحه فیس بوک خود, از بازگرداندن استاد محمد علی طاهری به زندان "بدون قبول پیشنهادات و وعده های دادستان کل" از سوی ایشان, خبر می دهد.  
 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

سخنان مهم استاد محمد علی طاهری در مورد وقایع سال 2012
يكشنبه ، 20 شهریور 1390 ، 05:09

راه کمال: استاد محمد علی طاهری در این سخنان که در میان جمعی از مربیان «عرفان کیهانی» ایراد نموده اند به اهمیت شناخت «من حقیقی» و «من واقعی» اشاره می کند و بیان می دارد : "محور وجودی ما متعلق به «من حقیقی» ماست و ما در «من حقیقی » نمی توانیم دخل و تصرف آگاهانه کنیم." وی همچنین در ادامه به وقایع سال 2012 می پردازد و در مورد لزوم کسب آمادگی جهت ورود به این سال نکاتی را گوشزد می کند. این سخنان استاد محمد علی طاهری را از لینک زیر دانلود کنید:

 

" دانلود کنید "

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 7 آذر 1391 ، 23:44
 

نظرات   

 
-1 #4 آوا 1392-12-26 15:10
ویدیو قابل بار گذاری است و بسیار هم خوب تهیه شده است.
استاد مانند آن طوطی گویای اسرار در شعر حافظ هستند آنجا که می گوید:
الا ای طوطی گویای اسرار مبادا خالیت شکر ز منقار
دلت سبز و تنت خوش باد جاوید که خوش نقشی نمودی از خط یار
نقل قول
 
 
0 #3 منصوري 1391-09-30 16:02
لطفا اگه خبر جديدي از استاد داريد ما رو هم خبردار كنيد . ممنون
نقل قول
 
 
0 #2 masoud 1391-09-06 12:08
لینک اشکال دارد. لطفا رسیدگی کنید

راه کمال: فایل مجددا بارگذاری گردید.
نقل قول
 
 
0 #1 ح 1391-05-27 20:15
سلام
لينك برقرار نيست و نميتوان فايل را دانلود كرد
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir

اشتراک مطلب

برگزیده ها

نظرسنجی

درخصوص رویکردهای مجموعه «عرفان کیهانی» در قبال مسایل بوجود آمده چه پیشنهادی دارید؟
 

حاضرین در سایت

ما 6 مهمان آنلاین داریم