يكشنبه  12 بهمن 1393 

آخرین اخبار

JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

تصویر

گزارش بی بی سی فارسی از تجمع معترضان به وضعیت نامعلوم محمدعلی طاهری در تهرانعده ای از دوستداران محمدعلی طاهری، بنیانگذار شیوه معنوی "عرفان حلقه"، در اعتراض به وضعیت نامعلوم این زندانی دست به تجمع زده و خواستار آزادی وی شدند. این افراد، تجمع خود را روبه روی ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در تهران برگزار کرده و پلاکاردهایی با مضمون "محمدعلی طاهری را آزاد کنید" در دست داشتند.
تصویر

پرسش تجمع کنندگان جلوی کانون وکلا: "محمد علی طاهری کجاست؟"تجمع اعتراضی که قرار بود روز سه‌شنبه ۷ بهمن، ساعت ۱۲ ظهر روبروی دفتر حقوق بشر سازمان ملل متحد برگزارشود، با دخالت نیروهای انتظامی با اختلال مواجه شد و شرکت کنندگان به ناچار به سوی کانون وکلا رفته و اعتراض خود را درآن محل ابراز کردند.  
تصویر

"حیات" استاد محمد علی طاهری در هاله ای از ابهامنگرانی‌های مربوط به صحت و سلامت جانی استاد محمد علی طاهری هنگامی جدی‌تر می‌شود که وی پیش‌تر اعلام کرده بود که تا بسته شدن کامل پرونده افساد فی الارض خود که براساس اتهامات واهی شکل گرفته است، دست از اعتصاب غذا نخواهد کشید و تا پای جان خواهد ایستاد و ادامه عدم واکنش مناسب از سوی نزدیکان استاد چه بسا به حذف فیزیکی وی بینجامد.
تصویر

تجمع هواداران عرفان حلقه و زندانیان سیاسی عقیدتی در برلینروز جمعه ١۶ ژانویه ٢٠١۵ تجمعی آرام  صلح آمیز درمقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر برلین آلمان در اعتراض به شرایط استاد محمدعلى طاهرى و دیگر زندانیان سیاسى برگزار گردید. تجمع کنندگان و هواداران عرفان حلقه تاکید کردند که تا آزادی آقای محمدعلی طاهری به تجمعات حقوق بشرى خود ادامه خواهند داد و به هیچ عنوان سکوت نخواهند کرد.  
تصویر

انتقال استاد طاهری به آسایشگاهی خارج از اوین و تحت نظر وزارت اطلاعاتکمپین بین المللی آزادی محمد علی طاهری در بیانیه جدید خود از انتقال استاد محمد علی طاهری در وضعیت جسمی بسیار نامساعد و اسفبار, به آسایشگاهی خارج از زندان اوین و تحت نظر وزارت اطلاعات خبر می دهد. همچنین در این بیانیه خاطر نشان شده است که برای بسته شدن پرونده ارتداد و افساد فی الارض استاد طاهری, شروط سنگینی پیش رویشان قرار داده اند.
 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

سخنان مهم استاد محمد علی طاهری در مورد وقایع سال 2012
يكشنبه ، 20 شهریور 1390 ، 05:09

راه کمال: استاد محمد علی طاهری در این سخنان که در میان جمعی از مربیان «عرفان کیهانی» ایراد نموده اند به اهمیت شناخت «من حقیقی» و «من واقعی» اشاره می کند و بیان می دارد : "محور وجودی ما متعلق به «من حقیقی» ماست و ما در «من حقیقی » نمی توانیم دخل و تصرف آگاهانه کنیم." وی همچنین در ادامه به وقایع سال 2012 می پردازد و در مورد لزوم کسب آمادگی جهت ورود به این سال نکاتی را گوشزد می کند. این سخنان استاد محمد علی طاهری را از لینک زیر دانلود کنید:

 

" دانلود کنید "

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 7 آذر 1391 ، 23:44
 

نظرات   

 
-1 #4 آوا 1392-12-26 15:10
ویدیو قابل بار گذاری است و بسیار هم خوب تهیه شده است.
استاد مانند آن طوطی گویای اسرار در شعر حافظ هستند آنجا که می گوید:
الا ای طوطی گویای اسرار مبادا خالیت شکر ز منقار
دلت سبز و تنت خوش باد جاوید که خوش نقشی نمودی از خط یار
نقل قول
 
 
0 #3 منصوري 1391-09-30 16:02
لطفا اگه خبر جديدي از استاد داريد ما رو هم خبردار كنيد . ممنون
نقل قول
 
 
0 #2 masoud 1391-09-06 12:08
لینک اشکال دارد. لطفا رسیدگی کنید

راه کمال: فایل مجددا بارگذاری گردید.
نقل قول
 
 
0 #1 ح 1391-05-27 20:15
سلام
لينك برقرار نيست و نميتوان فايل را دانلود كرد
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir

اشتراک مطلب

برگزیده ها

نظرسنجی

درخصوص رویکردهای مجموعه «عرفان کیهانی» در قبال مسایل بوجود آمده چه پیشنهادی دارید؟
 

حاضرین در سایت

ما 12 مهمان آنلاین داریم