يكشنبه   6 ارديبهشت 1394 

آخرین اخبار

JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

تصویر

ثبت نخبه بودن استاد محمد علی طاهری در خاطرات هاشمی رفسنجانیهاشمی رفسنجانی رییس وقت مجلس شورای اسلامی در بخشی از خاطرات روز 29 خرداد سال 1361 که در وبسایت وی نیز موجود است از استاد محمد علی طاهری که در آن زمان جوانی 26 ساله بوده به عنوان "جوان مخترع و با ذوق" یاد می کند که مقدمات دیدارش را با وزیر دفاع وقت فراهم می سازد.
تصویر

"تجربه پس از مرگ"؛ نمونه ای از حقانیت آموزه های عرفان حلقهآنیتا مورجانی در دوم فوریه ۲۰۰۶ به حالت کمای عمیق فرو می‌رود. در حالی که پزشکان ساعت‌های آخر عمرش را انتظار می‌کشیدند. بعد از سه روز از کما خارج می‌شود و به خانواده‌اش می‌گوید که در این سه روز از تمام اتفاقاتی که در اطرافش رخ می‌داده باخبر بوده است. بعد از انجام آزمایشات متعدد پزشکان متوجه می‌شوند که هیچ اثری از سرطان در بدنش وجود ندارد و بیماری‌اش...
تصویر

اعدام دست‌کم ٤٣ نفر طی ٣ روز در ایرانسازمان حقوق بشر ایران اعلام کرده که طی ٣ روز گذشته، دست‌کم ٤٣ نفر در ایران اعدام شده‌اند؛ به گفته این سازمان در بین اعدام‌شدگان یک بیمار روانی وجود داشته است. براساس گزارش سازمان حقوق بشر ایران، ٤٢ نفر از این افراد در زندان‌های رجایی‌شهر و قزل‌حصار اعدام شده‌اند.
تصویر

نظر آیت الله منتظری در مورد حکم "ارتداد" در پاسخ به مراجع تقلید حکومتیآیت الله حسینعلی منتظری: "درحکم ارتداد بلوغ، عقل، اختیار و قصد معتبر است؛ هم‌چنین باید انکار از روی جحد و عناد باشد؛ بنابراین حکم ارتداد در مورد کسی که در مسیر تحقیق از براهین عقلی استفاده می‌کند و احیاناً به نتیجه دیگری دست می‌یابد جاری نمی‌شود."
تصویر

نسرین ستوده: مخالفان و منتقدان خودشان را براى روزهاى سخت تر آماده کنندامید می رود که حکومت نحوه گفت‌وگوی خودش را با منتقدان و مخالفان داخلی هم اصلاح کند و روند رو به بهبود در پیش گیرد، درعین حال من فکر می‌کنم که مخالفان و منتقدان باید خودشان را برای روزهای بدتر هم آماده کنند، چه بسا گروه تندروی حکومت، برای این‌که پیامی را ارسال کنند مبنی بر این‌که که هیچ تغییری در مملکت ایجاد نشده، دست به یک‌سری سخت‌گیری‌ها بزنند و به...
 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

انتشار کتاب "انسان و معرفت" به قلم استاد محمد علی طاهری
جمعه ، 18 شهریور 1390 ، 08:38

 

 

راه کمال: به اطلاع دوستان و مشتاقان عرفان کیهانی(حلقه) می رساند: ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی و خستگی ناپذیر همراهان عرفانی و با استعانت از ذات بی همتای رب العالمین کتاب  ارزشمند  "انسان و معرفت"(هدیه به امام عصر)  به قلم استاد محمد علی طاهری به زیور طبع آراسته و آماده توزیع گردید. دوستان می توانند از امروز به تعداد مورد نظر خریداری نمایند. لینک دانلود این کتاب تا چند روز دیگر جهت استفاده قرار داده خواهد شد.

 

+ تکمیلی: این کتاب ارزشمند را می توانید از این لینک دانلود کنید:        دانلود کنید

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 6 اسفند 1390 ، 04:12
 

نظرات   

 
0 #3 فاطمه نیری 1393-02-22 13:48
سلام.
سپاسگزار تلاشهای بی دریغتان هستیم.
بوسه بر خاک پای قدومِ استاد عشق می نهیم و شکر گذار الطاف بیکران الهی هستیم.
بر ناآگاهان هم طلب خیر داریم.
نقل قول
 
 
0 #2 رسول 1392-05-12 07:23
سلام به اساتید خودم.
زندگیم رو مدیون استاد عزیزم محمد علی طاهری هستم.
بابت کتاب ممنون هستم
نقل قول
 
 
0 #1 ستاره ماراسپند 1390-12-03 16:44
لطفا بگویید در ایران کتابهایتان را از کجا می توانم تهیه کنم ؟:-)

پاسخ: به مربیان محترم عرفان کیهانی مراجعه فرمایید.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir

اشتراک مطلب

برگزیده ها

نظرسنجی

درخصوص رویکردهای مجموعه «عرفان کیهانی» در قبال مسایل بوجود آمده چه پیشنهادی دارید؟
 

حاضرین در سایت

ما 82 مهمان آنلاین داریم