جمعه   9 مرداد 1394 

آخرین اخبار

JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

تصویر

اعلام رسمی حکم اعدام استاد طاهری از سوی قوه قضاییهمیزان، خبرگزاری رسمی قوه قضاییه ایران، به نقل از یک "منبع آگاه" گزارش کرده که محمدعلی طاهری، بنیانگذار "عرفان حلقه" یا "عرفان کیهانی" به اعدام محکوم شده است. خبرگزاری قوه قضاییه به نقل از این منبع نوشته که حکم اعدام به وکیل آقای محمد طاهری ابلاغ شده و او می‌تواند در مهلت قانونی درخواست تجدید نظر کند.
تصویر

رسوایی سند سازان حکومتی علیه احمد شهیداین اولین بار نیست که رسانه‌های وابسته به نهادهای دولتی و حکومتی در ایران احمد شهید را با اتهامات جعلی و ادعاهای غیرقابل اثبات مورد حمله قرار می دهند. از جمله خبرگزاری‌هایی که به نشر این شایعه پرداختند خبرگزاری مهر وابسته سازمان تبلیغات اسلامی و روزنامه حمایت به صاحب امتیازی مرکز رسانه قوه قضایه می توان اشاره کرد.
تصویر

ادعای مدیر سابق وزارت اطلاعات در مورد محل نگهداری استاد طاهریغلامرضا مکعیان معروف به "رضا ملک"، از مدیران سابق وزارت اطلاعات است که ۱۳ سال را در زندان سپری کرد, اخیرا در صفحه فیس بوک خود ضمن انتقاد شدید از رویکرد پیروان و طرفداران استاد محمد علی طاهری در قبال ایشان, مدعی شد: استاد محمد علی طاهری در "زیرزمینِ زندانِ سپاه در پادگانِ قصرِ فیروزه " کلاهدوزِ فعلی "در زندان شصت و شش سپاه" نگهداری می شود.
تصویر

نیرومنش:اثبات تاریخ دقیق از دست رفتن استاد طاهری را وظیفه خود می دانیمتاریخ از دست رفتنشان اگر که مخدوش شود از نظر ما خیلی مسائل تغییر می کند. (تحریف میشود) مثلا یک نمونه اش اینکه (ما می دانیم که ایشان ۶ ماه پیش رفته اند) و اگر گفته بشود که ایشان هنوز زنده هستند، از قول ایشان در این ۶ ماهی که تظاهر به زنده بودنشان میشود، می تواند دست خطها و نقل قول هایی بشود که بعد (حقایق و ) آموزه های ایشان را تحت الشعاع قرار دهد. در نتیجه ما وظیفه...
تصویر

نوشته "محمد جواد اکبرین" در مورد صدور حکم اعدام استاد طاهرینه اعدام، بلكه حتى صدور حكم إعدام براى آقاى طاهرى هم لكه‌ى ننگى است بر دامن حوزه‌ى علميه‌ى ساكت و دستگاهِ قضايىِ فاسد. به جاى اعدام او بينديشند كه متاع‌شان در دين و دنياى مردم تا چه اندازه بى‌مايه است كه بسيارى از مردم به سراغ متاعِ ديگر مى‌روند و جامه‌ى عرفان و ايمانى تازه مى‌پوشند.
 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

انتشار کتاب "انسان و معرفت" به قلم استاد محمد علی طاهری
جمعه ، 18 شهریور 1390 ، 08:38

 

 

راه کمال: به اطلاع دوستان و مشتاقان عرفان کیهانی(حلقه) می رساند: ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی و خستگی ناپذیر همراهان عرفانی و با استعانت از ذات بی همتای رب العالمین کتاب  ارزشمند  "انسان و معرفت"(هدیه به امام عصر)  به قلم استاد محمد علی طاهری به زیور طبع آراسته و آماده توزیع گردید. دوستان می توانند از امروز به تعداد مورد نظر خریداری نمایند. لینک دانلود این کتاب تا چند روز دیگر جهت استفاده قرار داده خواهد شد.

 

+ تکمیلی: این کتاب ارزشمند را می توانید از این لینک دانلود کنید:        دانلود کنید

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 6 اسفند 1390 ، 04:12
 

نظرات   

 
0 #4 امید 1394-02-06 11:37
این فرد واقعا از لحاظ فکری و معرفتی چند سر و گردن از انسانهای معنوی کشور ما بالاتر است طوریکه وی را مرتد خوانده اند، کتب این شخص بسیاری از مجهولات زندگی مرا حل کردند و من به ایشون افتخار دارم با انکه تا الان ندیدمشون
نقل قول
 
 
0 #3 فاطمه نیری 1393-02-22 13:48
سلام.
سپاسگزار تلاشهای بی دریغتان هستیم.
بوسه بر خاک پای قدومِ استاد عشق می نهیم و شکر گذار الطاف بیکران الهی هستیم.
بر ناآگاهان هم طلب خیر داریم.
نقل قول
 
 
0 #2 رسول 1392-05-12 07:23
سلام به اساتید خودم.
زندگیم رو مدیون استاد عزیزم محمد علی طاهری هستم.
بابت کتاب ممنون هستم
نقل قول
 
 
0 #1 ستاره ماراسپند 1390-12-03 16:44
لطفا بگویید در ایران کتابهایتان را از کجا می توانم تهیه کنم ؟:-)

پاسخ: به مربیان محترم عرفان کیهانی مراجعه فرمایید.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir

اشتراک مطلب

برگزیده ها

نظرسنجی

درخصوص رویکردهای مجموعه «عرفان کیهانی» در قبال مسایل بوجود آمده چه پیشنهادی دارید؟
 

حاضرین در سایت

ما 9 مهمان آنلاین داریم