يكشنبه   9 فروردين 1394 

آخرین اخبار

JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

تصویر

تمدید ماموریت "احمد شهید" برای یکسال دیگراحمد شهید، که سابقه وزارت خارجه مالدیو را نیز دارد، از سال ۲۰۱۱ به عنوان گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران انتخاب شده است. او در چهار سالی که در این سمت بوده، به رغم درخواست‌های مکرر نتوانسته است برای تهیه گزارش خود به ایران سفر کند. او گفته وضعیت حقوق بشر در دوره ریاست جمهوری حسن روحانی بدتر شده است.
تصویر

ادامه جنگ روانی علیه مجموعه عرفان حلقه و استاد محمد علی طاهرینیروهای امنیتی اطلاعاتی که در پشت آیدی های مشکوکی در شبکه های اجتماعی به ظاهر طرفدار عرفان حلقه چون "خبرنگار عرفان حلقه" ,  "واحد خبر عرفان حلقه"  و "گروه نویسندگان حقیقت و کمال" و ... مخفی شده اند, در تازه ترین جنگ روانی خود اقدام به انتشار تصویر سنگ قبری کرده اند که بر روی آن نام استاد محمد علی طاهری و همسر ایشان زیبا محمدیان دیده می شود. به ادعای این منابع...
تصویر

انتشار ویدیوی جدید از استاد محمد علی طاهری در اینترنتحتی اگر انتشار این تصاویر برای ایجاد تفرقه در مجموعه عرفان حلقه و یا به زعم آنان برای بی اعتبار نمودن افرادی از مجموعه صورت گرفته باشد و هر چند در مورد زمان وقوع این تصاویر با قطعیت نمی توان نظر داد, ولی این تصاویر در همین حد نیز موجب خوشنودی و خوشحالی مجموعه عرفان حلقه خواهد بود.  
تصویر

انتشار نام محمد علی طاهری در گزارش جدید "احمد شهید"گزارشگر ویژه نگرانی های خود در خصوص حوادثی که به نظر می رسد به قصد تلافی علیه افرادی که با سازمان های بین المللی حقوق بشری و مکانیسم های حقوق بشری سازمان ملل تماس گرفته اند اتفاق افتاده را مجددا اعلام می دارد. از اوت 2014 تاکنون, پنج نمونه از چنین موارد که در پیوست گزارش فعلی نیز منعکس شده, گزارش شده اند. این گزارشات شامل محاکمه خانم آتنا دائمی, آقای سعید شیرزاد,...
تصویر

ادعای برگزاری دادگاه استاد طاهری از طرف صفحه ای مشکوک در فیس بوکمشخص نیست محافل امنیتی و قضایی که دایم دم از سلامت جسمی و وضعیت عادی استاد محمد علی طاهری در زندان می زنند, چرا از سویی جهت اثبات سخنان و ادعاهای خود واز سوی دیگر برای بی اعتبار ساختن افرادی که مدعی از دست رفتن ایشان هستند, از انتشار عکس و یا فیلم استاد در این دادگاه های خیالی سرباز می زنند؟!  
 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

انتشار کتاب "انسان و معرفت" به قلم استاد محمد علی طاهری
جمعه ، 18 شهریور 1390 ، 08:38

 

 

راه کمال: به اطلاع دوستان و مشتاقان عرفان کیهانی(حلقه) می رساند: ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی و خستگی ناپذیر همراهان عرفانی و با استعانت از ذات بی همتای رب العالمین کتاب  ارزشمند  "انسان و معرفت"(هدیه به امام عصر)  به قلم استاد محمد علی طاهری به زیور طبع آراسته و آماده توزیع گردید. دوستان می توانند از امروز به تعداد مورد نظر خریداری نمایند. لینک دانلود این کتاب تا چند روز دیگر جهت استفاده قرار داده خواهد شد.

 

+ تکمیلی: این کتاب ارزشمند را می توانید از این لینک دانلود کنید:        دانلود کنید

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 6 اسفند 1390 ، 04:12
 

نظرات   

 
0 #3 فاطمه نیری 1393-02-22 13:48
سلام.
سپاسگزار تلاشهای بی دریغتان هستیم.
بوسه بر خاک پای قدومِ استاد عشق می نهیم و شکر گذار الطاف بیکران الهی هستیم.
بر ناآگاهان هم طلب خیر داریم.
نقل قول
 
 
0 #2 رسول 1392-05-12 07:23
سلام به اساتید خودم.
زندگیم رو مدیون استاد عزیزم محمد علی طاهری هستم.
بابت کتاب ممنون هستم
نقل قول
 
 
0 #1 ستاره ماراسپند 1390-12-03 16:44
لطفا بگویید در ایران کتابهایتان را از کجا می توانم تهیه کنم ؟:-)

پاسخ: به مربیان محترم عرفان کیهانی مراجعه فرمایید.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir

اشتراک مطلب

برگزیده ها

نظرسنجی

درخصوص رویکردهای مجموعه «عرفان کیهانی» در قبال مسایل بوجود آمده چه پیشنهادی دارید؟
 

حاضرین در سایت

ما 34 مهمان آنلاین داریم