جمعه  28 آذر 1393 

آخرین اخبار

JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

تصویر

گزارش "هرانا" از تجمع همراهان عرفان حلقه مقابل اوین و کانون وکلا+ فیلمیکی از شرکت کنندگان در تجمع، به گزارشگر هرانا گفت: تعداد شرکت کنندگان در تجمع چند صد تن بود که با در دست داشتن عکس و دست نوشته‌هایی خواهان آزادی محمدعلی طاهری بودند.
تصویر

بیانیه مادر استاد طاهری در مورد اعتصاب غذای مجدد وی در زندانعزت الملوک طاهری, مادر استاد محمد علی طاهری با انتشار بیانیه ای در صفحه فیس بوک منسوب به وی از اعتصاب مجدد استاد محمد علی طاهری از پانزدهم آذرماه خبر می دهد. وی همچنین از وخامت وضعیت جسمانی استاد طاهری به دلیل اعتصاب غذاهای پی در پی می گوید.
تصویر

تجمع مقابل زندان اوین و کانون وکلا در حمایت از استاد طاهریروز دوشنبه 24 آذر 1393 جمعیت قابل توجهی از دوستداران استاد محمد علی طاهری با تجمع در مقابل زندان اوین و سپس، پیوستن به تحصن خانم نسرین ستوده در مقابل کانون وکلا، خواهان «آزادی اندیشه» و «آزادی استاد محمدعلی طاهری» شدند.  
تصویر

برخورد عوامل امنیتی و اطلاعاتی در جزیره کیش با "عرفان حلقه"شنیده ها حاکی از آن است که عوامل امنیتی و اطلاعاتی از مدتها پیش، در جزیره کیش وارد عمل شده بودند تا با گسترش عرفان حلقه در این جزیره مبارزه کنند و حتی عده ای از آنان به عنوان "دانش پژوه" وارد این دوره ها شده بودند تا افراد فعال را از نزدیک شناسایی نمایند.
تصویر

اتهامات کیفری؛ شگرد جدید دستگاه های قضایی و امنیتی برای زندانیان عقیدتیبه نظر می‌رسد رسانه‌های حکومتی برای اعدام زندانیان عقیدتی، احتیاج به مستمسک‌های دیگری دارند تا در مجامع جهانی وانمود کنند اعدام زندانیان عقیدتی نه به خاطرعقیده شان، بلکه برای اتهامات کیفری آن‌ها صورت می‌گیرد. این پرونده سازی اکنون برای «محمدعلی طاهری» بنیان‌گذارعرفان حلقه نیز درحال انجام است.  
 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

انتشار کتاب "انسان و معرفت" به قلم استاد محمد علی طاهری
جمعه ، 18 شهریور 1390 ، 08:38

 

 

راه کمال: به اطلاع دوستان و مشتاقان عرفان کیهانی(حلقه) می رساند: ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی و خستگی ناپذیر همراهان عرفانی و با استعانت از ذات بی همتای رب العالمین کتاب  ارزشمند  "انسان و معرفت"(هدیه به امام عصر)  به قلم استاد محمد علی طاهری به زیور طبع آراسته و آماده توزیع گردید. دوستان می توانند از امروز به تعداد مورد نظر خریداری نمایند. لینک دانلود این کتاب تا چند روز دیگر جهت استفاده قرار داده خواهد شد.

 

+ تکمیلی: این کتاب ارزشمند را می توانید از این لینک دانلود کنید:        دانلود کنید

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 6 اسفند 1390 ، 04:12
 

نظرات   

 
0 #3 فاطمه نیری 1393-02-22 13:48
سلام.
سپاسگزار تلاشهای بی دریغتان هستیم.
بوسه بر خاک پای قدومِ استاد عشق می نهیم و شکر گذار الطاف بیکران الهی هستیم.
بر ناآگاهان هم طلب خیر داریم.
نقل قول
 
 
0 #2 رسول 1392-05-12 07:23
سلام به اساتید خودم.
زندگیم رو مدیون استاد عزیزم محمد علی طاهری هستم.
بابت کتاب ممنون هستم
نقل قول
 
 
0 #1 ستاره ماراسپند 1390-12-03 16:44
لطفا بگویید در ایران کتابهایتان را از کجا می توانم تهیه کنم ؟:-)

پاسخ: به مربیان محترم عرفان کیهانی مراجعه فرمایید.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir

اشتراک مطلب

برگزیده ها

نظرسنجی

درخصوص رویکردهای مجموعه «عرفان کیهانی» در قبال مسایل بوجود آمده چه پیشنهادی دارید؟
 

حاضرین در سایت

ما 16 مهمان آنلاین داریم