يكشنبه   5 بهمن 1393 

آخرین اخبار

JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

تصویر

"حیات" استاد محمد علی طاهری در هاله ای از ابهامنگرانی‌های مربوط به صحت و سلامت جانی استاد محمد علی طاهری هنگامی جدی‌تر می‌شود که وی پیش‌تر اعلام کرده بود که تا بسته شدن کامل پرونده افساد فی الارض خود که براساس اتهامات واهی شکل گرفته است، دست از اعتصاب غذا نخواهد کشید و تا پای جان خواهد ایستاد و ادامه عدم واکنش مناسب از سوی نزدیکان استاد چه بسا به حذف فیزیکی وی بینجامد.
تصویر

تجمع هواداران عرفان حلقه و زندانیان سیاسی عقیدتی در برلینروز جمعه ١۶ ژانویه ٢٠١۵ تجمعی آرام  صلح آمیز درمقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر برلین آلمان در اعتراض به شرایط استاد محمدعلى طاهرى و دیگر زندانیان سیاسى برگزار گردید. تجمع کنندگان و هواداران عرفان حلقه تاکید کردند که تا آزادی آقای محمدعلی طاهری به تجمعات حقوق بشرى خود ادامه خواهند داد و به هیچ عنوان سکوت نخواهند کرد.  
تصویر

انتقال استاد طاهری به آسایشگاهی خارج از اوین و تحت نظر وزارت اطلاعاتکمپین بین المللی آزادی محمد علی طاهری در بیانیه جدید خود از انتقال استاد محمد علی طاهری در وضعیت جسمی بسیار نامساعد و اسفبار, به آسایشگاهی خارج از زندان اوین و تحت نظر وزارت اطلاعات خبر می دهد. همچنین در این بیانیه خاطر نشان شده است که برای بسته شدن پرونده ارتداد و افساد فی الارض استاد طاهری, شروط سنگینی پیش رویشان قرار داده اند.
تصویر

تاکید تجمع کنندگان جلوی زندان اوین: تا رویت ایشان و دریافت پاسخ قانع کننده به این تحصن ها ادامه خواهیم دادیکشنبه، ۷ دی ماه، حدود دویست نفر از همراهان عرفان حلقه با تجمع در مقابل زندان اوین خواهان آزادی استاد محمدعلی طاهری شدند. حاضرین در تجمع امروز در واکنش به انتشار گزارشاتی مبنی بر اعتصاب غذای آقای طاهری که منجر به عارضه قلبی جدی در ایشان شده دست به این تجمع زده بودند.
تصویر

گفت‌وگوی «رادیو زمانه» با رئیس کمپین بین‌المللی حمایت از محمدعلی طاهریما در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با این نگرانی هستیم که اگر شرایطی فراهم نشود که استاد اعتصابش را خاتمه بدهند مطمئناً ایشان با ادامه این وضعیت از دست خواهند رفت و البته مسئولیت سلامتی و جان ایشان به عهده ی رهبر حکومت و رئیس جمهور و رئیس قوه قضاییه و مسئولین اطلاعات سپاه و وزارت امنیت است.
 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

انتشار کتاب "انسان و معرفت" به قلم استاد محمد علی طاهری
جمعه ، 18 شهریور 1390 ، 08:38

 

 

راه کمال: به اطلاع دوستان و مشتاقان عرفان کیهانی(حلقه) می رساند: ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی و خستگی ناپذیر همراهان عرفانی و با استعانت از ذات بی همتای رب العالمین کتاب  ارزشمند  "انسان و معرفت"(هدیه به امام عصر)  به قلم استاد محمد علی طاهری به زیور طبع آراسته و آماده توزیع گردید. دوستان می توانند از امروز به تعداد مورد نظر خریداری نمایند. لینک دانلود این کتاب تا چند روز دیگر جهت استفاده قرار داده خواهد شد.

 

+ تکمیلی: این کتاب ارزشمند را می توانید از این لینک دانلود کنید:        دانلود کنید

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 6 اسفند 1390 ، 04:12
 

نظرات   

 
0 #3 فاطمه نیری 1393-02-22 13:48
سلام.
سپاسگزار تلاشهای بی دریغتان هستیم.
بوسه بر خاک پای قدومِ استاد عشق می نهیم و شکر گذار الطاف بیکران الهی هستیم.
بر ناآگاهان هم طلب خیر داریم.
نقل قول
 
 
0 #2 رسول 1392-05-12 07:23
سلام به اساتید خودم.
زندگیم رو مدیون استاد عزیزم محمد علی طاهری هستم.
بابت کتاب ممنون هستم
نقل قول
 
 
0 #1 ستاره ماراسپند 1390-12-03 16:44
لطفا بگویید در ایران کتابهایتان را از کجا می توانم تهیه کنم ؟:-)

پاسخ: به مربیان محترم عرفان کیهانی مراجعه فرمایید.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir

اشتراک مطلب

برگزیده ها

نظرسنجی

درخصوص رویکردهای مجموعه «عرفان کیهانی» در قبال مسایل بوجود آمده چه پیشنهادی دارید؟
 

حاضرین در سایت

ما 11 مهمان آنلاین داریم