شنبه   1 آذر 1393 

آخرین اخبار

JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

تصویر

پاسخ "سحام نیوز" به تکذیبیه دادستانی کل کشوروب سایت «سحام نیوز» نسبت به تکذیب خبر ملاقات دادستان کل کشور با استاد محمد علی طاهری از سوی روابط عمومی داستانی کل کشور واکنش نشان داد. سحام نیوز با ذکر این مطلب که "از محتوای سخنان رد و بدل شده دادستان کل کشور با«محمدعلی طاهری» اطلاع کامل دارد" می نویسد "فعلا از انتشار آن سخنان امتناع کرده است".
تصویر

بازگرداندن استاد محمد علی طاهری از بیمارستان به زندانشهناز نیرومنش با انتشار اطلاعیه ای در صفحه فیس بوک خود, از بازگرداندن استاد محمد علی طاهری به زندان "بدون قبول پیشنهادات و وعده های دادستان کل" از سوی ایشان, خبر می دهد.  
تصویر

تصویب قطعنامه کمیته حقوق بشرمجمع عمومی سازمان ملل علیه ایران و کره شمالیشامگاه سه‌شنبه (۱۸ نوامبر/ ۲۷ آبان) پیش‌نویس قطعنامه‌ای در ارتباط با وضعیت حقوق بشر در ایران که از سوی دولت کانادا تدوین و با امضای ۴۵ کشور عضو ارائه شده بود، در بین کشورهای عضو سازمان ملل به رأی گذاشته شد. قطعنامه مزبور با ۷۸ رأی مثبت، ۳۵ رأی منفی و ۶۹ رأی ممتنع تصویب شد.
تصویر

گزارش سحام نیوز از دیدار دادستان کل کشور با استاد طاهریوبسایت سحام نیوز از "ملاقات ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور با استاد محمد علی طاهری در بیمارستان" خبر می دهد که  به نوشته این وبسایت "از نتایج آن تاکنون گزارشی در دست نیست" .  
تصویر

محمدعلی طاهری: اگر قرار است خونم پای‌مال شود، ترجیح می‌دهم با اعتصاب غذا از بین بروممحمدعلی طاهری اعلام کرده که «اگر قراراست حکم ناعادلانه و غیرانسانی درباره من اخذ شده و خونم ریخته و پایمال شود، ترجیح می‌دهم با اعتصاب غذا از بین بروم تا از پایمال شدن خون خود جلوگیری کنم.» سیستم امنیتی- قضایی حکومت ایران درتلاش درجهت جمع آوری مدارک برای اخذ حکم ارتداد علیه محمدعلی طاهری ست  و بدین منظور شاکیان خصوصی ساختگی را...
 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir
 

انتشار کتاب "انسان و معرفت" به قلم استاد محمد علی طاهری
جمعه ، 18 شهریور 1390 ، 08:38

 

 

راه کمال: به اطلاع دوستان و مشتاقان عرفان کیهانی(حلقه) می رساند: ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی و خستگی ناپذیر همراهان عرفانی و با استعانت از ذات بی همتای رب العالمین کتاب  ارزشمند  "انسان و معرفت"(هدیه به امام عصر)  به قلم استاد محمد علی طاهری به زیور طبع آراسته و آماده توزیع گردید. دوستان می توانند از امروز به تعداد مورد نظر خریداری نمایند. لینک دانلود این کتاب تا چند روز دیگر جهت استفاده قرار داده خواهد شد.

 

+ تکمیلی: این کتاب ارزشمند را می توانید از این لینک دانلود کنید:        دانلود کنید

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 6 اسفند 1390 ، 04:12
 

نظرات   

 
0 #3 فاطمه نیری 1393-02-22 13:48
سلام.
سپاسگزار تلاشهای بی دریغتان هستیم.
بوسه بر خاک پای قدومِ استاد عشق می نهیم و شکر گذار الطاف بیکران الهی هستیم.
بر ناآگاهان هم طلب خیر داریم.
نقل قول
 
 
0 #2 رسول 1392-05-12 07:23
سلام به اساتید خودم.
زندگیم رو مدیون استاد عزیزم محمد علی طاهری هستم.
بابت کتاب ممنون هستم
نقل قول
 
 
0 #1 ستاره ماراسپند 1390-12-03 16:44
لطفا بگویید در ایران کتابهایتان را از کجا می توانم تهیه کنم ؟:-)

پاسخ: به مربیان محترم عرفان کیهانی مراجعه فرمایید.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 
JoomlArt.ir JoomlArt.ir JoomlArt.ir

اشتراک مطلب

برگزیده ها

نظرسنجی

درخصوص رویکردهای مجموعه «عرفان کیهانی» در قبال مسایل بوجود آمده چه پیشنهادی دارید؟
 

حاضرین در سایت

ما 10 مهمان آنلاین داریم